Hoşgeldin 2020

Hoşgeldin 2020

Sakarya Serdivan “üç elma kitabevi” Ritim Sanat Atölyesi 2020 yılında çocuklarımızın gelişiminde bilgi, beceri ve yeteneklerini keşfetme ve geliştirmesinde uygulanacak projelerini başarıyla yerine getirmektedir.

Üç Elma Kitap Evi dolu dolu geçirdiği 2019 senesinin son günlerini de Agora Avm müzikten, tiyatroya, dans çalışmalarından, el becerilerine, yemek yapımından, resim çalışmalarına kadar tüm alanlarda uzman ekibiyle birlikte sizlerle ve çocuklarımızla yaparak ve yaşayarak öğrenmelerini sağlamaktır. Biz atölyelerimizde, Ada Avm’de düzenlediğimiz etkinliklerle çocuklarımızın gelişimine ruhsal ve fiziksel katkı sağlamaya devam etmekteyiz. Çalışmalarımızda interaktif atölye uygulamalarımız ile çocuklarımızın programa uyumu ve birebir katılmasına özen gösterilerek çocuk gelişimine katkı sağlamaktayız.

Tüm etkinliklerimizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi atölyemize de kahve içmeye bekleriz. Hoş geldin 2020 “üç elma kitap evi” sağlıklı, mutlu, başarılı bir yıl olmasını diler.